اتصالات آکاردئونی

اتصالات آکاردئونی

اتصالات چندضلعی و دایره ای در صنايع گوناگوني همچون صنايع فولاد، نيروگاهي، سيمان، پتروشيمي، پالايشگاهي، پترو پالایشگاهی، شيميايي، آلومینیوم، مس، آلیاژها، کوره ها و غیره كاربرد بسیار دارند. این اتصالات قالبا نسوز، ضد عبور میعانات، بخار و صوت هستند. اتصالات آكاردئوني دايره اي قابليت جذب حركت هاي محوري، جانبي و زاويه اي را دارند با اين تفاوت كه در اتصالات چهارگوش جهت حركت جانبي و زاويه اي نسبت به طول يا عرض داكت، شرايط متفاوتي را ايجاد مي نمايد.
حركت جانبي در اتصالات چهارگوش تنش قابل ملاحظه اي را ايجاد نموده و لذا در اكثر موارد اگر اعمال حركت به صورت متناوب مدنظر باشد، فقط اتصال يونيورسال گزينه مناسب خواهد بود و يك اتصال تكي مخصوصاً در داكت هايي با طول و عرض زياد به هيچ عنوان توصيه نمي گردد. از آنجايي كه داكت ها، استاندارد مرجع و سايز مشخصي ندارند عموماً اتصالات چهارگوش به صورت سفارشي و در شكل ها، ابعاد و تحت شرايط متفاوت از جمله دما، فشار و مقدار حركت درخواستي و... طراحي و ساخته مي شوند. در داكت هايي با ابعاد دهانه بزرگ كه معمولاً جهت سيالات گازي در فشار پائين مي باشند، بهترين گزينه اتصالات پارچه اي هستند كه قابليت جذب حركت ها را در همه صفحات به طور همزمان و در دفعات بسيار زياد دارند و حتي حركت پيچشي نيز مي تواند توسط اين گونه از اتصالات دفع شود. لازم به ذكر است در شرايط يكسان، تعميرات، ‌نگهداري،‌ نصب و ‌تعويض اتصالات پارچه اي از ساير اتصالات آسانتر بوده و هزينه آن نيز كمتر است. در اتصالات چهارگوش كه عموماً داراي سايزهاي بالايي هستند و طول و عرض داكت متفاوت است مي توان اين مشكل را با ساپورت هاي نگهدارنده كه از متورم شدن و تابيدگي بلوز جلوگيري مي كند برطرف نمود.

تصاویر نمونه از اتصالات آکاردئونی

×
اتصالات آکاردئونی عایق حرارتی و صوتی
اتصالات آکاردئونی عایق حرارتی و صوتی
اتصالات آکاردئونی عایق حرارتی و صوتی
اتصالات آکاردئونی عایق حرارتی و صوتی
اتصالات آکاردئونی عایق حرارتی و صوتی

خدمات پس از فروش :

در این شرکت با وجود كادر مهندسي قوي، ‌تجهيزات توليدي تخصصي، تعهد و التزام پرسنل و مديريت شركت به امر كيفيت و تحويل به موقع و خدمات باعث گرديد، اين شركت در مدت فعاليت چند دهه خود، سر بلند از انجام كليه سفارشات دريافتي، نامي نيك از تلاش صنعتگر ايراني در صنايع فولاد، نفت و گاز، پتروشیمی، کارخانجات سیمان، نیروگاه ها و ..... بر جاي بگذارد.

گالری تصاویر

×

©فعالیت از 1376
حق کپی رایت محفوظ اطلس پارس صنعت